Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Turowola - Oferty wynajmu domów

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom Lublin

Abramowice,Lublin(Turowola + 28 km)

12 000 zł380 m² 31,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia kwatery pracownicze - Lublin, abramowice Kwatery znajdują się w domu jednorodzinnym o łącznej powierzchni około 380m2, dostępnych jest łącznie 29 miejsc noclegowych.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł167 m² 50,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta domu na wynajem w naszym biurze! Przedstawiamy Państwu atrakcyjny dom na wynajem w Lublinie przy ul. Nałęczowskiej (wjazd od ulicy Ustronnej). w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Turowola

Turowola,lubelskie

800 zł80 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Staw z rybami , sadek , kurki , koniki ( kucyki ) blisko sklep .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Świdnik

Świdnik(Turowola + 22 km)

3 000 zł220 m² 13,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:282 m²

Bliźniak z lat 80-tych ubiegłego wieku, w doskonałej lokalizacji w Świdniku! Powierzchnia całkowita wynosi ok. 220m2. Dom składa się z 4 kondygnacji: trzy o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szeroka

Świdnik(Turowola + 22 km)

2 000 zł92 m² 21,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 450 m²

Ofertę najmu stanowi wolnostojący budynek usługowy położony w samym sercu Świdnika przy ulicy Szerokiej na działce nr 1235, w którym od lat z powodzeniem prowadzony jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Turka

Turka(Turowola + 20 km)

11 000 zł400 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferujemy do wynajęcia dom (skrajny segment) o powierzchni całkowitej ok 400 m2 w miejscowości Turka na działce o powierzchni 850 m2. Do domu prowadzą dwa niezależne wejścia oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Cisowa

Świdnik(Turowola + 22 km)

3 300 zł105 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący parterowy 105 m2 z własnym parkingiem w centrum Świdnika. Był użytkowany na cele związane z opieką nad dziećmi (ważne pozwolenia). Może być też inna działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pliszczyn

Pliszczyn(Turowola + 22 km)

2 700 zł105 m² 25,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:556 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący położony w Kolonii Pliszczyn (okolice ulicy Pliszczyńskiej i Dożynkowej) o powierzchni 105,4 mkw. wybudowany w 2009 roku, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Świdnik

Świdnik(Turowola + 22 km)

5 500 zł220 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom w Świdniku, 3 kondygnacje po 80m2, na każdej 3 pokoje, kuchnia i dwie łazienki, każda kondygnacja z oddzielnym wejsciem, umeblowane, miejsca parkingowe, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Ciecierzyn

Ciecierzyn(Turowola + 25 km)

3 500 zł250 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Do wynajęcia nowy dom wolno stojący położony w Ciecierzynie, w cichej i malowniczej okolicy I poziom - salon z kominkiem (40m 2 ) , kuchnia, toaleta, komunikacja, taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Świdnik

Świdnik(Turowola + 22 km)

2 800 zł170 m² 16,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny, przeznaczony dla około dwunastu - piętnastu osób. Do dyspozycji dwie kuchnie i trzy łazienki. Dom jest w pełni umeblowany, preferowane firmy. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy wynajem Turowola

Włącz powiadomienia